Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-03-12 18:55
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johannes Åman Pohjola (1)- Anders Skjäl (6)347 - 277
Roland Olsson (2)- Maria Åslund (7)438 - 282
Jesper Åman (10)- Anna Jansson (3)294 - 359
Gerd Forss (4)- Anita Mansnerus (12)493 - 265
Ann-Kristin Hokkanen (9)- Erik Elvers (13)355 - 354
Karin Anderberg (8)- Jussi Pohjola (15)383 - 318
Maria Ellfolk (5)- Marianne Mattsson (16)446 - 285
Helena Åman (14)- Pia Mattsson (11)271 - 478

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6011644378
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011643408
3Visa spelarens matcher Anna Jansson 5021368355
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031372367
5Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 4031343359
6Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031267345
7Visa spelarens matcher Maria Åslund 4031187332
8Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031163361
9Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 403807337
10Visa spelarens matcher Jesper Åman 3041079360
11Visa spelarens matcher Pia Mattsson 304930368
12Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304711329
13Visa spelarens matcher Erik Elvers 205969345
14Visa spelarens matcher Helena Åman 205447329
15Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 106575324
16Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 106295306