Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-06-05 18:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1)- Maria Åslund (3)328 - 512
Johannes Åman Pojhola (2)- Per Adamsson (5)315 - 317
Karin Anderberg (4)- Eva Hedman (8)428 - 344
Sebastian Ågren (7)- Mikael Forss (9)363 - 341
Gerd Forss (6)- Marianne Mattsson (12)341 - 302
Helena Åman (11)- Jussi Pohjola (13)347 - 328

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 6011639390
2Visa spelarens matcher Johannes Åman Pojhola 5021662367
3Visa spelarens matcher Maria Åslund 5021528380
4Visa spelarens matcher Karin Anderberg 5021348396
5Visa spelarens matcher Per Adamsson 5021260343
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 3031287348
7Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 4031070339
8Visa spelarens matcher Eva Hedman 2041140342
9Visa spelarens matcher Mikael Forss 2041034351
10Visa spelarens matcher Marie Jonsson 204948344
11Visa spelarens matcher Helena Åman 204657315
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105799291
13Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 006565284