Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-06-16 16:05
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Björn Ericson (1)- Henrik Johansson (10)434 - 304
Malin Ståhlner (2)- Johan Berner (13)388 - 348
Johan Rönnblom (4)- Maria Åslund (8)427 - 326
Gunnar Andersson (3)- Anna Jansson (9)414 - 295
Martin Bender (6)- Måns Eriksson (14)436 - 331
Pia Mattsson (16)- Henrik Jonés (5)286 - 459
Pia Sjöblom (20)- Roland Olsson (7)341 - 418
Erik Elvers (12)- Ann-Kristin Hokkanen (18)382 - 323
Turid Pettersson (17)- Anders Skjäl (11)333 - 344
Marianne Mattsson (19)- Erik Johansson (15)289 - 395

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 12002753387
2Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 10022319379
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 8042461391
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 8042177373
5Visa spelarens matcher Henrik Jonés 7052370384
6Visa spelarens matcher Martin Bender 7052101377
7Visa spelarens matcher Roland Olsson 6062220375
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 6062012372
9Visa spelarens matcher Anna Jansson 6061971358
10Visa spelarens matcher Henrik Johansson 6061926357
11Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6061729352
12Visa spelarens matcher Erik Elvers 6061538356
13Visa spelarens matcher Johan Berner 6061511340
14Visa spelarens matcher Måns Eriksson 6061446351
15Visa spelarens matcher Erik Johansson 5071724355
16Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5071622361
17Visa spelarens matcher Turid Pettersson 3091241342
18Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 3091161332
19Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 3091007315
20Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 1011711305