Direktsändning

Jakob Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-07-22 17:57
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Siv Brandt (7)- Maria Ellfolk (1)309 - 466
Ann-Kristin Hokkanen (6)- Anders Skjäl (3)402 - 290
Anita Mansnerus (4)- Mikael Forss (5)351 - 419
Gerd Forss (2)- Per Sundsten (8)358 - 269

Ej spelat:

Antia Mansnerus

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 6011243383
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021282369
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031326381
4Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4031192360
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031170357
6Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 3041097353
7Visa spelarens matcher Siv Brandt 205612307
8Visa spelarens matcher Per Sundsten 007479261
9Visa spelarens matcher Antia Mansnerus 000