Direktsändning

SMAKLÖS SKAMLÖS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-08-03 18:39
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Malin Ståhlner (5)- Måns Eriksson (1)331 - 328
Henrik Jonés (4)- Zakarias Jonsson (3)342 - 395
Björn Ericson (2)- Johan Rönnblom (6)392 - 358
Tommy Vaske (9)- Martin Bender (8)327 - 383
Niklas Elmefjäll (7)- Inger Wingård (10)488 - 293
Per Persson (12)- Thim Svensson (13)323 - 347
Jessica Käll (15)- Louise Wikström (14)391 - 328

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Måns Eriksson 5021567391
2Visa spelarens matcher Björn Ericson 5021441407
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 5021317386
4Visa spelarens matcher Henrik Jonés 4021290384
5Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5021125361
6Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 4031394370
7Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 4031296383
8Visa spelarens matcher Martin Bender 3031121359
9Visa spelarens matcher Tommy Vaske 3041336389
10Visa spelarens matcher Inger Wingård 3041198386
11Visa spelarens matcher Gerd Forss 204974344
12Visa spelarens matcher Per Persson 204971333
13Visa spelarens matcher Thim Svensson 204808318
14Visa spelarens matcher Louise Wikström 105635315
15Visa spelarens matcher Jessica Käll 105435322