Direktsändning

SENS(OM)MAR  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-08-24 19:15
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Alexander Sandström (1)- Roland Olsson (6)413 - 333
Paul Eberhardsson (2)- Jonathan Ljungberg (3)268 - 513
Rose-Marie Eriksson (9)- Björn Ericson (4)312 - 394
Sebastian Boukachabia (11)- Alexandra Svanteson (7)361 - 364
Axel Olesund (5)- Pia Mattsson (10)407 - 357
Henrik Johansson (8)- Åsa Sjödin (16)399 - 368
Malin Ståhlner (12)- Tord Eriksson (15)294 - 344
Turid Petersson (13)- Åke Qvarfordt (14)348 - 310

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexander Sandström 7001631393
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021280384
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021219406
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 4031508379
5Visa spelarens matcher Axel Olesund 4031466389
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031352375
7Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 4031061343
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 403766341
9Visa spelarens matcher Rose-Marie Eriksson 3041177359
10Visa spelarens matcher Pia Mattsson 304950343
11Visa spelarens matcher Sebastian Boukachabia 304947350
12Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 304935354
13Visa spelarens matcher Turid Petersson 304517334
14Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205761337
15Visa spelarens matcher Tord Eriksson 205741355
16Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 007491313