Direktsändning

ROLIG CUP 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-08-31 20:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Johan Rönnblom (1)- Yann Moreau Bruun (3)338 - 366
Pia Mattsson (6)- Stefan Diös (2)266 - 346
Daniel Ohlsson (12)- Niklas Elmefjäll (4)286 - 382
Caitlin Mooney (5)- Gerd Forss (7)346 - 312
Jonathan Ljungberg (8)- Åke Qvarfordt (15)377 - 296
Turid Petersson (10)- Roland Olsson (13)390 - 369
Julia Jacobsson (17)- Johan Berner (11)317 - 416
Erik Johansson (9)- Frida Ulfves (19)465 - 374
Mattias Persson (18)- Maria Åslund (14)308 - 313
Marianne Mattsson (21)- Lena Sohlberg Wagner (23)255 - 510
Jessica Käll (16)- Jesper Hall (20)373 - 323
Anita Marmell (22)- Fredrik Andréasson (24)297 - 0

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6011669390
2Visa spelarens matcher Stefan Diös 6011286365
3Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 5021590371
4Visa spelarens matcher Niklas Elmefjäll 5021557368
5Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 5021323347
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031492349
7Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031420378
8Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031309365
9Visa spelarens matcher Erik Johansson 4031214382
10Visa spelarens matcher Turid Petersson 4031208350
11Visa spelarens matcher Johan Berner 4031119360
12Visa spelarens matcher Daniel Ohlsson 403874339
13Visa spelarens matcher Roland Olsson 3041270380
14Visa spelarens matcher Maria Åslund 3041077339
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 304857332
16Visa spelarens matcher Jessica Käll 304780332
17Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 304602320
18Visa spelarens matcher Mattias Persson 205852331
19Visa spelarens matcher Frida Ulfves 205813332
20Visa spelarens matcher Jesper Hall 205663285
21Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 205589321
22Visa spelarens matcher Anita Marmell 205525298
23Visa spelarens matcher Lena Sohlberg Wagner 304723321
24Visa spelarens matcher Fredrik Andréasson 106390231