Direktsändning

SPARRING Cup 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-10-17 01:49
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Jonés (2)- Karin Anderberg (4)271 - 419SOMaLI(S)k
Martin Bender (1)- Måns Eriksson (5)364 - 406aN(S)TORMA
Greger Nässén (9)- James Reimdal (3)404 - 363SULNINgFRAMDEL
Bodil Normark (12)- Zakarias Jonsson (7)254 - 406KNATTEr
Johan Rönnblom (6)- Erik Elvers (11)360 - 347TILlAGA INNErST(A)
Anna Andersson (8)- Jessica Käll (10)486 - 324(F)LYTANDE pAlJETT

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Martin Bender 5021424388
2Visa spelarens matcher Henrik Jonés 5021195358
3Visa spelarens matcher James Reimdal 4031318381
4Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031281409
5Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4031117366
6Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 4031096376
7Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 403981374
8Visa spelarens matcher Anna Andersson 3041081373
9Visa spelarens matcher Greger Nässén 304675339
10Visa spelarens matcher Jessica Käll 2051015344
11Visa spelarens matcher Erik Elvers 205917339
12Visa spelarens matcher Bodil Normark 205502291