Direktsändning

(LOPP)MARKNAD  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-06-11 20:35
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (2)- Gerd Forss (1)395 - 282
James Reimdal (7)- Johan Rönnblom (4)333 - 394
Zakarias Jonsson (5)- Emma Ekman (9)372 - 308
Pia Mattsson (6)- Daniel Domert (3)323 - 469
Per Adamsson (13)- Johannes Åman Pohjola (10)370 - 381
David Lundin (8)- Måns Eriksson (11)385 - 368
Marie Jonsson (15)- Madelene Bäckström (19)347 - 267
Anita Mansnerus (12)- Helena Åman (17)428 - 380
Martin Bender (14)- Christian Eriksson (16)381 - 303

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011609353
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011562394
3Visa spelarens matcher Daniel Domert 5021550404
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5021399373
5Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 5021251348
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031324353
7Visa spelarens matcher James Reimdal 4031236359
8Visa spelarens matcher David Lundin 4031197306
9Visa spelarens matcher Emma Ekman 4031190294
10Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 3031080340
11Visa spelarens matcher Måns Eriksson 3041299358
12Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 3041141355
13Visa spelarens matcher Per Adamsson 204954367
14Visa spelarens matcher Martin Bender 204886332
15Visa spelarens matcher Marie Jonsson 304838322
16Visa spelarens matcher Christian Eriksson 105897348
17Visa spelarens matcher Helena Åman 105690334
18Visa spelarens matcher Matilda Ekman 105680332
19Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 105495262