Direktsändning

CUPCAKE  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-11-16 20:07
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Vannitha Balasingam (1)- Gunnar Andersson (3)409 - 405
Johan Rönnblom (2)- Anlaug Frydenlund (4)424 - 297
Marja Takala (6)- Taral Guldahl Seierstad (5)321 - 338
Anna Andersson (7)- David Tiberg (8)329 - 281

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Vannitha Balasingam 8001772460
2Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6021396451
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5031557418
4Visa spelarens matcher Anlaug Frydenlund 4041226413
5Visa spelarens matcher Taral Guldahl Seierstad 404852338
6Visa spelarens matcher Marja Takala 305993329
7Visa spelarens matcher Anna Andersson 206369269
8Visa spelarens matcher David Tiberg 008236213