Direktsändning

PEPp(ARK)AKA Cup 2013  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2013-12-14 20:59
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (1)- Henrik Johansson (4)331 - 343
Alexander Sandström (2)- Björn Ericson (7)379 - 351
Pia Mattsson (11)- Paul Eberhardsson (3)339 - 384
Anders Apoy (12)- Alexandra Svanteson (6)295 - 445
Jonathan Ljungberg (8)- Tord Eriksson (5)349 - 360
Gustaf Gimstedt (9)- Åke Qvarfordt (10)289 - 383

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011571402
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 5021559390
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021360391
4Visa spelarens matcher Henrik Johansson 5021277367
5Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4031013324
6Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 403951358
7Visa spelarens matcher Björn Ericson 403939354
8Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 304963376
9Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 205888314
10Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205773346
11Visa spelarens matcher Pia Mattsson 106890337
12Visa spelarens matcher Anders Apoy 106417309