Direktsändning

Svärtinge Open  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-11 18:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Apoy (7)- Gerd Forss (1)321 - 383
Alexandra Svantesson (3)- Jessica Käll (4)339 - 372
Per Persson (2)- Tommy Vaske (10)374 - 336
Maria Åslund (5)- Erika Wiman (11)369 - 278
Åsa Sjödin (12)- Thim Svensson (8)330 - 297
Sonny Apoy (9)- Mikael Forss (6)326 - 288

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 7001575400
2Visa spelarens matcher Per Persson 5021364349
3Visa spelarens matcher Alexandra Svantesson 4031258369
4Visa spelarens matcher Jessica Käll 4031067322
5Visa spelarens matcher Maria Åslund 4031053340
6Visa spelarens matcher Mikael Forss 3041116345
7Visa spelarens matcher Anders Apoy 3041036324
8Visa spelarens matcher Thim Svensson 304982330
9Visa spelarens matcher Sonny Apoy 304719318
10Visa spelarens matcher Tommy Vaske 205973342
11Visa spelarens matcher Erika Wiman 205748303
12Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 205708321