Direktsändning

Katthjälparcupen 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-18 20:00
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Frida Ulfves (8)- Yann Moreau Bruun (1)326 - 488
Mattias Persson (6)- Pia Mattsson (3)269 - 398
Jonathan Ljungberg (2)- Erik Johansson (7)408 - 344
Fredric Wirbrand (9)- Roland Olsson (4)301 - 418
Julia Jacobsson (5)- Anita Marmell (10)387 - 276

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 6011524396
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021413433
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021359371
4Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031288381
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 4031014351
6Visa spelarens matcher Mattias Persson 403858342
7Visa spelarens matcher Erik Johansson 3041177357
8Visa spelarens matcher Frida Ulfves 205809339
9Visa spelarens matcher Fredric Wirbrand 106716311
10Visa spelarens matcher Anita Marmell 106342262