Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-01-18 19:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (1)- Marianne Mattsson (8)373 - 268
Ann-Kristin Hokkanen (5)- Anita Mansnerus (4)288 - 365
Erik Elvers (3)- Mikael Forss (7)396 - 273
Stefan Sjöblom (9)- Anders Skjäl (2)253 - 500
Monica Ringheim (6)- Gun-Britt Lundström (13)462 - 238
Gun Ahlfors (11)- Birgitta Markelin (12)402 - 205

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011713388
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5021574399
3Visa spelarens matcher Erik Elvers 5021539381
4Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4021485360
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 5021421360
6Visa spelarens matcher Monica Ringheim 4031274368
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 3031017316
8Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 2041172318
9Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 3041161328
10Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 204926322
11Visa spelarens matcher Gun Ahlfors 204805326
12Visa spelarens matcher Birgitta Markelin 105437245
13Visa spelarens matcher Gun-Britt Lundström 006325226