Direktsändning

HERO(INÖVER)DOS  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-02-01 21:22
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 18 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Olav Forsberg (3)- Anne-Marie Jönsson (1)105 - 445
Siv X (2)- Otto Arvidsson (4)311 - 241
Gunni Riis (8)- Rolf Persson (5)137 - 224
David Berg (9)- Ann-Louise Lundin (6)243 - 315
Annikki Ramsey (16)- Heinz Bergström (7)214 - 424
Aurora Molotov (11)- Mattias Molotov (15)217 - 199
Majbritt Lund (10)- Hedvig Velociped (19)186 - 40
Beda Chamonix (12)- Lars-Erik Lundberg (21)340 - 314
George Berggren (26)- Axel Riis (13)58 - 395
Osvald Eriksson (14)- Hilma Sundberg (29)394 - 232
Wilma Lind (17)- Stig Jonsson (30)533 - 318
Verner Månsson (31)- Sven Hed (18)446 - 489
Uno Holm (34)- Ulrik Axelsson (20)309 - 463
Vilgot Lundström (36)- Marit Eggbert (23)202 - 270
Agaton Träbroder (24)- Brita Havreskiöld (37)375 - 244
Ingegerd Larsson (39)- Uno Otto (22)127 - 479
Ebbe Mastman (41)- Bruno von Braun (25)317 - 410
Petrus Thulin (45)- Ralph Blom (27)310 - 438
Raymond Håkansson (28)- Isak Pellesson (48)625 - 492
Berit Ramsey (32)- Leander Thulin (49)336 - 210
Martin Storberg-Fahlén (33)- Heribert Lindqvist (50)501 - 379
Finn Lundgren (52)- Joel von Braun (35)161 - 556
Emelia Lundin (38)- Kaarina Dyckert (55)433 - 278
Lola Hansen (53)- Evelyn Björklund (42)497 - 518
Helena Hellström (40)- Lill Wikström (60)503 - 299
Malvina Hermansson (43)- Gun Ockham (57)685 - 130
Karl-Johan Bergqvist (64)- Bernt Riis (44)218 - 417
Paula Drudel (66)- Lucia Läderbär (46)345 - 513
Tyko Vik (67)- Anne-Charlotte Lund (47)83 - 319
Vivianne Martinsson (69)- Ann-Sofie Warburg (51)258 - 342
Gun-Britt X (72)- Holger Ekholm (54)435 - 625
Billy Magnusson (74)- Martin Werner (56)14 - 200
Holmfrid Jonsson (59)- Linnea Molotov (73)274 - 239
May Storberg-Fahlén (78)- Ragnar Holm (58)164 - 300
Fredrika Drudel (61)- Margret Hermansson (76)355 - 330
Cathrine Riis (62)- Mats Hermansson (79)618 - 347
Vendla Ister (82)- Thore Pellesson (63)278 - 441
Beata Havreskiöld (84)- Malkolm Eggbert (65)59 - 523
Solbritt Ekström (70)- Agne Älgbane (85)337 - 225
Kornelia Bergman (68)- Jarl Lundström (86)346 - 102
Elsi Björk (71)- Franz Kulle (87)616 - 565
Clara Hermsgervördenbrötbörda (88)- Thorsten Tureson (77)183 - 191
Rose Ramsey (75)- Eugén Falk (91)600 - 320
Gudrun Henriksson (92)- Naemi Danielsson (81)290 - 360
Alva Lind (80)- Göta Lupin (94)277 - 197
Vivianne Dahlberg (83)- Marlene Qrhh (96)320 - 135
Tekla Holm (98)- Ellert Ramsey (89)252 - 506
Tamara Jonsson (90)- Ally Sandström (99)290 - 135
Kai Dahlberg (93)- Desideria Hermsgervördenbrötbörda (101)367 - 44
Adrian Nilsson (102)- Magnus Bergman (95)260 - 579
Yvonne Sjöberg (103)- Ingvor Nordin (97)313 - 354
Alfhild Gargamel (105)- Håkan Arvidsson (100)267 - 425
Elise Hellström (106)- Christin Johansson (104)261 - 366
Ingbritt Arvidsson (107)- Mildred Werner (109)514 - 387
Wilma Pappa (108)- Fia Lundqvist (110)487 - 170

 Ställning efter rond 18 av 18 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anne-Marie Jönsson 14044538418
2Visa spelarens matcher Siv X 14044078374
3Visa spelarens matcher Olav Forsberg 13054287382
4Visa spelarens matcher Otto Arvidsson 13054116391
5Visa spelarens matcher Rolf Persson 13054019384
6Visa spelarens matcher Ann-Louise Lundin 13053724337
7Visa spelarens matcher Heinz Bergström 12064027406
8Visa spelarens matcher Gunni Riis 12063813355
9Visa spelarens matcher David Berg 12063808360
10Visa spelarens matcher Majbritt Lund 12063770342
11Visa spelarens matcher Aurora Molotov 12063707378
12Visa spelarens matcher Beda Chamonix 12063463381
13Visa spelarens matcher Axel Riis 11163674333
14Visa spelarens matcher Osvald Eriksson 11163635371
15Visa spelarens matcher Mattias Molotov 11073908373
16Visa spelarens matcher Annikki Ramsey 11073811313
17Visa spelarens matcher Wilma Lind 11073778356
18Visa spelarens matcher Sven Hed 11073508292
19Visa spelarens matcher Hedvig Velociped 11073448331
20Visa spelarens matcher Ulrik Axelsson 11073404425
21Visa spelarens matcher Lars-Erik Lundberg 11073197367
22Visa spelarens matcher Uno Otto 11073170375
23Visa spelarens matcher Marit Eggbert 11073168360
24Visa spelarens matcher Agaton Träbroder 11073131365
25Visa spelarens matcher Bruno von Braun 11073004320
26Visa spelarens matcher George Berggren 10173741310
27Visa spelarens matcher Ralph Blom 10173184392
28Visa spelarens matcher Raymond Håkansson 10084025381
29Visa spelarens matcher Hilma Sundberg 10083586370
30Visa spelarens matcher Stig Jonsson 10083527377
31Visa spelarens matcher Verner Månsson 10083278357
32Visa spelarens matcher Berit Ramsey 10083233338
33Visa spelarens matcher Martin Storberg-Fahlén 10083152323
34Visa spelarens matcher Uno Holm 10083078344
35Visa spelarens matcher Joel von Braun 10083042396
36Visa spelarens matcher Vilgot Lundström 10083025326
37Visa spelarens matcher Brita Havreskiöld 10082943386
38Visa spelarens matcher Emelia Lundin 10082929361
39Visa spelarens matcher Ingegerd Larsson 10082905310
40Visa spelarens matcher Helena Hellström 10082818369
41Visa spelarens matcher Ebbe Mastman 10082802348
42Visa spelarens matcher Evelyn Björklund 10082787339
43Visa spelarens matcher Malvina Hermansson 10082621383
44Visa spelarens matcher Bernt Riis 10082590386
45Visa spelarens matcher Petrus Thulin 9182559319
46Visa spelarens matcher Lucia Läderbär 9182556361
47Visa spelarens matcher Anne-Charlotte Lund 9093166375
48Visa spelarens matcher Isak Pellesson 9093143376
49Visa spelarens matcher Leander Thulin 9093101314
50Visa spelarens matcher Heribert Lindqvist 9092902341
51Visa spelarens matcher Ann-Sofie Warburg 9092868327
52Visa spelarens matcher Finn Lundgren 9092820355
53Visa spelarens matcher Lola Hansen 9092708340
54Visa spelarens matcher Holger Ekholm 9092683362
55Visa spelarens matcher Kaarina Dyckert 9092667395
56Visa spelarens matcher Martin Werner 9092616366
57Visa spelarens matcher Gun Ockham 9092523341
58Visa spelarens matcher Ragnar Holm 9092506343
59Visa spelarens matcher Holmfrid Jonsson 9092487369
60Visa spelarens matcher Lill Wikström 9092483348
61Visa spelarens matcher Fredrika Drudel 9092343318
62Visa spelarens matcher Cathrine Riis 9092304321
63Visa spelarens matcher Thore Pellesson 9092277350
64Visa spelarens matcher Karl-Johan Bergqvist 9092244314
65Visa spelarens matcher Malkolm Eggbert 8192860400
66Visa spelarens matcher Paula Drudel 8192574361
67Visa spelarens matcher Tyko Vik 80102708342
68Visa spelarens matcher Kornelia Bergman 80102652343
69Visa spelarens matcher Vivianne Martinsson 80102634329
70Visa spelarens matcher Solbritt Ekström 80102621359
71Visa spelarens matcher Elsi Björk 80102578327
72Visa spelarens matcher Gun-Britt X 80102565311
73Visa spelarens matcher Linnea Molotov 80102403362
74Visa spelarens matcher Billy Magnusson 80102328326
75Visa spelarens matcher Rose Ramsey 80102305326
76Visa spelarens matcher Margret Hermansson 80102247363
77Visa spelarens matcher Thorsten Tureson 80102244338
78Visa spelarens matcher May Storberg-Fahlén 80102218363
79Visa spelarens matcher Mats Hermansson 80102097314
80Visa spelarens matcher Alva Lind 80102007325
81Visa spelarens matcher Naemi Danielsson 80101961293
82Visa spelarens matcher Vendla Ister 80101952294
83Visa spelarens matcher Vivianne Dahlberg 80101801327
84Visa spelarens matcher Beata Havreskiöld 71102504313
85Visa spelarens matcher Agne Älgbane 70112881358
86Visa spelarens matcher Jarl Lundström 70112371316
87Visa spelarens matcher Franz Kulle 70112353363
88Visa spelarens matcher Clara Hermsgervördenbrötbörda 70112313291
89Visa spelarens matcher Ellert Ramsey 70112254326
90Visa spelarens matcher Tamara Jonsson 70112160355
91Visa spelarens matcher Eugén Falk 70112076370
92Visa spelarens matcher Gudrun Henriksson 70112025314
93Visa spelarens matcher Kai Dahlberg 70111933332
94Visa spelarens matcher Göta Lupin 70111886333
95Visa spelarens matcher Magnus Bergman 70111625326
96Visa spelarens matcher Marlene Qrhh 70111590278
97Visa spelarens matcher Ingvor Nordin 61111817340
98Visa spelarens matcher Tekla Holm 60122122345
99Visa spelarens matcher Ally Sandström 60121807277
100Visa spelarens matcher Håkan Arvidsson 60121685338
101Visa spelarens matcher Desideria Hermsgervördenbrötbörda 60121617299
102Visa spelarens matcher Adrian Nilsson 60121375333
103Visa spelarens matcher Yvonne Sjöberg 60121303340
104Visa spelarens matcher Christin Johansson 60121214317
105Visa spelarens matcher Alfhild Gargamel 50131516302
106Visa spelarens matcher Elise Hellström 50131505314
107Visa spelarens matcher Ingbritt Arvidsson 50131188260
108Visa spelarens matcher Wilma Pappa 50131128302
109Visa spelarens matcher Mildred Werner 5013916309
110Visa spelarens matcher Fia Lundqvist 4014676303