Direktsändning

VÅRK(ÄN)SLA 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-03-08 19:58
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Björn Ericson (7)- Henrik Johansson (1)335 - 329PIL(S)NAbBRISTARe
Björn Jansson (2)- Jonathan Ljungberg (4)369 - 301*BORgLIg
Paul Eberhardsson (3)- Anders Apoy (6)327 - 311
Roland Olsson (5)- Turid Petersson (11)416 - 317OSTeOPA(T)
Patrik Grönvall (9)- Åke Qvarfordt (10)496 - 276ATROPIN GUNStIG

Frirond:

Alexandra Svanteson 10564285714285713

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Johansson 6011493352
2Visa spelarens matcher Björn Jansson 4021449340
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 5021443368
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031217350
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 3031200382
6Visa spelarens matcher Anders Apoy 3031179360
7Visa spelarens matcher Björn Ericson 4031174370
8Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 10564285714285713 3031056314
9Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 2041189384
10Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 105683313
11Visa spelarens matcher Turid Petersson 006581308