Direktsändning

Göteborg Open 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-03-30 16:03
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Karin Anderberg (13)- Paul Eberhardsson (1)378 - 389(A)LlTMERa
Roland Olsson (6)- Gerd Forss (5)343 - 433DIFtERI INhÖSTA
Anna Andersson (11)- Björn Jansson (3)343 - 345mATRONA
Elisabet Bruzelius (15)- Jonathan Ljungberg (2)293 - 425BRANDkÅ(R) (S)tORKUND
Björn Ericson (4)- Alexandra Svanteson 2125 (10)379 - 283StAR(T)ARE
Pia Mattsson (8)- Johan Berner (9)417 - 382TESTAREPATiENS NARvSID(A)
Alexander Sandström (7)- Turid Petersson (16)499 - 287T(UR)KSAdEL PoSTERA
Anders Brandén (18)- Maria Åslund (14)373 - 329MONTERA
Gustaf Gimstedt (19)- Åke Qvarfordt (21)340 - 388ST(Å)lBAND SLUMmER
Julia Jacobsson (24)- Greger Nässén (17)325 - 350CYSTISk
Marianne Mattsson (26)- Tord Eriksson (12)241 - 408JORdK(L)OT
Anders Apoy (22)- Mattias Persson (20)358 - 370FRiSTAD LiTAUER
Frida Ulfves (25)- Claes von Hofsten (23)365 - 355*INBAKAD

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 10022590400
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 9033024408
3Visa spelarens matcher Björn Jansson 9032647383
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 8042380369
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 8042204354
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 8042079363
7Visa spelarens matcher Alexander Sandström 7052509389
8Visa spelarens matcher Pia Mattsson 7052276371
9Visa spelarens matcher Johan Berner 6062125380
Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 2125 6062125363
11Visa spelarens matcher Anna Andersson 6062024356
12Visa spelarens matcher Tord Eriksson 6061948356
13Visa spelarens matcher Karin Anderberg 6061923359
14Visa spelarens matcher Maria Åslund 6061892360
15Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 6061683347
16Visa spelarens matcher Turid Petersson 6061585343
17Visa spelarens matcher Greger Nässén 6061525343
18Visa spelarens matcher Anders Brandén 5071635353
19Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 5071408341
20Visa spelarens matcher Mattias Persson 5071249324
21Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 5071128320
22Visa spelarens matcher Anders Apoy 4081264333
23Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 4081007324
24Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3091157330
25Visa spelarens matcher Frida Ulfves 309743313
26Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 2010670290