Direktsändning

CrAZYF(AR)S 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-04-27 16:41
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 16 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Svante Berg (17)- Björn Ericson (1)309 - 418
Jonathan Ljungberg (2)- Erika Wiman (18)414 - 260
Thim Svensson (15)- Paul Eberhardsson (3)289 - 488ARSENAL
Johan Rönnblom (4)- Björn Jansson (12)402 - 380AKAnTUSpENSION
Jessica Käll (14)- Alexander Sandström (5)263 - 467SONDRAk(ET) jOD(S)PRIT
Per Persson (16)- Zakarias Jonsson (6)294 - 424KRA(G)STEN NOTFI(S)KE
Martin Bender (7)- Gerd Forss (11)333 - 366BETROdD
Måns Eriksson (10)- Alexandra Svanteson 2566 (9)403 - 292SEdAtIV
Elisabet Bruzelius (13)- Henrik Johansson (8)288 - 272

 Ställning efter rond 16 av 16 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 15013446399
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 14023194399
3Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 13033206398
4Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 12042611366
5Visa spelarens matcher Alexander Sandström 11053230393
6Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 11052531379
7Visa spelarens matcher Martin Bender 10062632369
8Visa spelarens matcher Henrik Johansson 8082688352
9Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 2566 8082566372
10Visa spelarens matcher Måns Eriksson 8082215364
11Visa spelarens matcher Gerd Forss 7092325340
12Visa spelarens matcher Björn Jansson 60102194370
13Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 60102143348
14Visa spelarens matcher Jessica Käll 50111979321
15Visa spelarens matcher Thim Svensson 50111831335
16Visa spelarens matcher Per Persson 30131826337
17Visa spelarens matcher Svante Berg 20141899334
18Visa spelarens matcher Erika Wiman 0016684268