Direktsändning

Jernrikes Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-05-24 19:39
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Marianne Mattson (5)- Gerd Forss (1)332 - 305
Therese Wessling (11)- Anders Lindén (3)258 - 280
Helena Åman (2)- Erik Ekström (6)327 - 271
Christian Eriksson (4)- Jussi Pohjola (9)369 - 344
Helena Bertilsson (8)- Philipe Bäckström (13)460 - 191
Madelene Bäckström (12)- Kajsa Bråting (7)365 - 376

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021573372
2Visa spelarens matcher Helena Åman 5021538351
3Visa spelarens matcher Anders Lindén 5021399353
4Visa spelarens matcher Christian Eriksson 5021172336
5Visa spelarens matcher Marianne Mattson 4021168324
6Visa spelarens matcher Erik Ekström 3031321347
7Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 4031254341
8Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 3031114362
9Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3041294367
10Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 2041010332
11Visa spelarens matcher Therese Wessling 204953306
12Visa spelarens matcher Madelene Bäckström 105684307
13Visa spelarens matcher Philipe Bäckström 006328237