Direktsändning

Sommarlyckan  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-06-15 20:00
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Turid Petersson (9)- Paul Eberhardsson (2)263 - 427STAM(G)OdS (S)KYDdARE
Pia Mattsson (3)- Björn Ericson (1)375 - 381*SANDHAVSARAcEN
Julia Jacobsson (8)- Jonathan Ljungberg (4)363 - 328(D)aLSlAND
Tord Eriksson (7)- Sonny Apoy (10)382 - 334ANAloGI
Henrik Johansson (5)- Åke Qvarfordt (11)375 - 301KlISTRA
Birgit Hognert (12)- Roland Olsson (6)231 - 414(F)RApPANT

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 6011694400
2Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 6011434381
3Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031486356
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031420378
5Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4031157365
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031135363
7Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4031132358
8Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 403949359
9Visa spelarens matcher Turid Petersson 304735330
10Visa spelarens matcher Sonny Apoy 205622330
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 106556324
12Visa spelarens matcher Birgit Hognert 007280281