Direktsändning

SM-fest och/eller luncher  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-07-25 18:20
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Maria Åslund (1)- Stina Lundin (8)394 - 354
Maria Ellfolk-Lasén (2)- Pia Mattsson (5)386 - 264
Gerd Forss (6)- Roland Olsson (4)309 - 395
Mikael Forss (7)- Otto Forss (9)417 - 375

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Åslund 7001435390
2Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 4021458386
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4021363368
4Visa spelarens matcher Roland Olsson 3031402366
5Visa spelarens matcher Pia Mattsson 4031155354
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 2041019352
7Visa spelarens matcher Mikael Forss 204970355
8Visa spelarens matcher Stina Lundin 105862341
9Visa spelarens matcher Otto Forss 105857331