Direktsändning

ABC Kräfttid  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-08-09 17:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Brenning (1)- Jussi Pohjola (2)318 - 382
Mikael Forss (3)- Jan Johansson (4)315 - 376
Claes von Hofsten (5)- Helena Åman (6)354 - 318
Eugenia Ringheim (11)- Åsa Florholm (7)313 - 319
Daniel Andersson (10)- Otto Forss (9)316 - 289
Marianne Mattsson (8)- Johan Åberg (12)400 - 155

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Brenning 5011298363
2Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4021255366
3Visa spelarens matcher Mikael Forss 4021250367
4Visa spelarens matcher Jan Johansson 4021215351
5Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 4021172350
6Visa spelarens matcher Helena Åman 303979366
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 303864331
8Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 303790320
9Visa spelarens matcher Otto Forss 204831330
10Visa spelarens matcher Daniel Andersson 204666328
11Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 204630305
12Visa spelarens matcher Johan Åberg 006-150178