Direktsändning

Sommar-OSIS 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-08-16 19:40
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Pia Mattsson (4)- Alexandra Svanteson 12917142857142856 (2)314 - 329oMAnLIG
Åke Qvarfordt (8)- Johan Berner (1)365 - 377GRiNAREURFADEr
Yann Moreau Bruun (3)- Jonathan Ljungberg (7)416 - 341SLITaGE
Mattias Persson (10)- Henrik Johansson (6)309 - 342
Roland Olsson (13)- Gerd Forss (5)328 - 392HERr(S)IDa
Malin Persson (11)- Frida Ulfves (9)343 - 349DITRESAÖLTuNNA
Caitlin Mooney (15)- Anita Marmell (17)325 - 267
Per Löfberg (16)- Anders Apoy (14)273 - 402
Jens Ingloff (18)- Julia Jacobsson (12)222 - 461EDITERa STRUNTa

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Berner 6011559388
2Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 12917142857142856 6011292354
3Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 5021575420
4Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5021516380
5Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031455376
6Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4031437371
7Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031357379
8Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 4031264357
9Visa spelarens matcher Frida Ulfves 403983352
10Visa spelarens matcher Mattias Persson 3041393361
11Visa spelarens matcher Malin Persson 3041031349
12Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 304982352
13Visa spelarens matcher Roland Olsson 304956355
14Visa spelarens matcher Anders Apoy 304946356
15Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 304756346
16Visa spelarens matcher Per Löfberg 205361295
17Visa spelarens matcher Anita Marmell 106307295
18Visa spelarens matcher Jens Ingloff 007-270199