Direktsändning

Stockholm Open  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-08-31 15:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1)- Per Persson (14)411 - 360
Måns Eriksson (3)- Gerd Forss (13)475 - 315
Monica Ringheim (12)- Roland Olsson (2)369 - 415
Anna Andersson (5)- Pia Mattsson (6)374 - 300
Björn Ericson (4)- Maria Åslund (9)375 - 334
Björn Jansson (7)- Erik Elvers (16)429 - 363
Jessica Käll (17)- Elisabet Bruzelius (18)368 - 370
Helena Åman (20)- Anders Skjäl (8)293 - 381
Åke Qvarfordt (15)- Turid Pettersson (21)333 - 286
Gunnar Andersson (11)- Jussi Pohjola (19)474 - 274
Marianne Mattsson (22)- David Lundin (10)279 - 344

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 10022731398
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 9032547376
3Visa spelarens matcher Måns Eriksson 9032494381
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 8042332377
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 8042320368
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 7052331352
7Visa spelarens matcher Björn Jansson 7052267375
8Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6061960353
9Visa spelarens matcher Maria Åslund 6061864348
10Visa spelarens matcher David Lundin 6061743354
11Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 6061722367
12Visa spelarens matcher Monica Ringheim 6061715359
13Visa spelarens matcher Gerd Forss 6061599339
14Visa spelarens matcher Per Persson 6061555346
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 6061514334
16Visa spelarens matcher Erik Elvers 5161807328
17Visa spelarens matcher Jessica Käll 5161427328
18Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 5071299343
19Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4081411340
20Visa spelarens matcher Helena Åman 3091200317
21Visa spelarens matcher Turid Pettersson 20101365331
22Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 1011405278