Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-09-13 17:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (5)- Johannes Åman Pohjola (1)288 - 378
Maria Åslund (6)- Mikael Forss (2)324 - 391
Gerd Forss (4)- Erik Elvers (8)302 - 395
Ann-Kristin Hokkanen (7)- Monica Ringheim (9)382 - 340
Anna Andersson (3)- Marianne Mattsson (12)308 - 280
Jussi Pohjola (10)- Pia Sjöblom (11)371 - 308

Ej spelat:

Anita Mansnerus

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 6001857416
2Visa spelarens matcher Mikael Forss 6011482382
3Visa spelarens matcher Anna Andersson 4031371358
4Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031349370
5Visa spelarens matcher Anders Skjäl 4031262362
6Visa spelarens matcher Maria Åslund 4031241351
7Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 3031167346
8Visa spelarens matcher Erik Elvers 3031113355
9Visa spelarens matcher Monica Ringheim 2041127354
10Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 304838333
11Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 105701306
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105651300
13Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 105562314