Direktsändning

SJ(ÄLV)HjÄLP Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-08-20 18:38
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Måns Eriksson (6)- Johan Berner (1)315 - 344
Zakarias Jonsson (3)- Johan Rönnblom (2)331 - 399
Maria Ellfolk (5)- Nils Berner (7)391 - 333
Per Adamsson (11)- James Reimdal (8)277 - 412
Johannes Åman Pohjola (10)- Lena Vikberg (12)411 - 299
Emma Ekman (15)- Karin Anderberg (4)286 - 356
Anita Mansnerus (9)- Maria Åslund (17)414 - 363
Jannike Molander (18)- Gerd Forss (13)327 - 403
Tove Lundeberg (16)- Marie Jonsson (14)336 - 376

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Johan Berner 7001465373
2Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 5021459417
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 5021292373
4Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031378334
5Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 4031338385
6Visa spelarens matcher Måns Eriksson 4031337320
7Visa spelarens matcher Nils Berner 4031172374
8Visa spelarens matcher James Reimdal 4031168380
9Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 403758354
10Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 3041219366
11Visa spelarens matcher Per Adamsson 3041115322
12Visa spelarens matcher Lena Vikberg 3041102354
13Visa spelarens matcher Gerd Forss 304720339
14Visa spelarens matcher Marie Jonsson 304663349
15Visa spelarens matcher Emma Ekman 205784328
16Visa spelarens matcher Tove Lundeberg 205749325
17Visa spelarens matcher Maria Åslund 205607336
18Visa spelarens matcher Jannike Molander 106573343