Direktsändning

Adventskaffets 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-12-13 18:43
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
David Holmberg (1)- Eva Barkenfelt (7)470 - 260
Anna Andersson (5)- Monica Ringheim (4)464 - 395
Turid Petersson (3)- Daniel Andersson (6)376 - 360

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher David Holmberg 5011716490
2Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5011468444
3Visa spelarens matcher Turid Petersson 4021216411
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3031248395
5Visa spelarens matcher Anna Andersson 3031245416
6Visa spelarens matcher Daniel Andersson 105727320
7Visa spelarens matcher Eva Barkenfelt 006631313