Direktsändning

JULGOTT(ER)  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-12-20 19:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Emma Ekman (1)- Stefan Diös (6)430 - 383
Anna Andersson (2)- David Tiberg (4)361 - 282
Maria Åslund (3)- Gunnar Andersson (5)425 - 351
Åsa Florholm (16)- Erik Elvers (7)334 - 349
Karin Anderberg (12)- Gunilla De Geer (9)288 - 385
Jussi Pohjola (8)- Teresia Forsman (14)341 - 294
Niclas Malmefeldt (18)- Monica Ringheim (10)300 - 396
Helena Åman (15)- Emil Jacobsson (11)290 - 316
Elisabet Claezon (13)- Kajsa Bråting (17)443 - 324

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Emma Ekman 7001753388
2Visa spelarens matcher Anna Andersson 5021468369
3Visa spelarens matcher Maria Åslund 5021457356
4Visa spelarens matcher David Tiberg 4121080327
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031341374
6Visa spelarens matcher Stefan Diös 4031339377
7Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031287339
8Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4031022351
9Visa spelarens matcher Gunilla De Geer 403882347
10Visa spelarens matcher Monica Ringheim 403802346
11Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 3041101326
12Visa spelarens matcher Karin Anderberg 304927338
13Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 304882344
14Visa spelarens matcher Teresia Forsman 214862328
15Visa spelarens matcher Helena Åman 205781343
16Visa spelarens matcher Åsa Florholm 205687322
17Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 106641336
18Visa spelarens matcher Niclas Malmefeldt 106587320