Direktsändning

Nyårscupen 2014  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2014-12-31 22:03
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Julia Jacobsson (5)- Roland Olsson (2)370 - 332NÄRAnDE
Jonathan Ljungberg (1)- Pia Mattsson (9)375 - 303ORDSKAt(T)
Alexandra Svanteson 11368571428571427 (3)- Rose-Marie Eriksson (6)314 - 438NÖTSKAl GENSARe
Malin Ståhlner (8)- Henrik Johansson (10)377 - 362DELIRan(T)
Mattias Persson (14)- Björn Ericson (7)334 - 392(V)ARVTAlS
Tord Eriksson (4)- Åke Qvarfordt (11)388 - 335STäNGEL
Malin Persson (13)- Patrik Grönvall (12)418 - 282UNDerAR(T)

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 6011706409
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 6011559403
3Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 11368571428571427 4031137335
4Visa spelarens matcher Tord Eriksson 4031127348
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 403995345
6Visa spelarens matcher Rose-Marie Eriksson 403993351
7Visa spelarens matcher Björn Ericson 402954398
8Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 402757371
9Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3041290341
10Visa spelarens matcher Henrik Johansson 3041017362
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 205776338
12Visa spelarens matcher Patrik Grönvall 205691343
13Visa spelarens matcher Malin Persson 205632330
14Visa spelarens matcher Mattias Persson 007424307