Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-01-31 17:24
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gerd Forss (1)- Stefan Sjöblom (8)378 - 245OLiSTaD
Erik Elvers (7)- Anders Skjäl (2)297 - 393GUDsMAN
Marianne Mattsson (9)- Mikael Forss (4)313 - 467UTEDASS SANDTaG
Gun Ahlfors (10)- Monica Ringheim (3)289 - 364
Elsbeth Lönnroth (11)- Turid Petersson (5)197 - 339

Frirond:

Pia Sjöblom

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011696397
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 6011662369
3Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021513346
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 4021385345
5Visa spelarens matcher Turid Petersson 4031361347
6Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 3031100327
7Visa spelarens matcher Erik Elvers 2041273365
8Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 204973318
9Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204691314
10Visa spelarens matcher Gun Ahlfors 105842311
11Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 006254197