Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-07 18:51
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (3)- Åsa Florholm (2)366 - 280
Anna Andersson (1)- Hanna Wallenbro (9)352 - 291
Teresia Forsman (4)- Jussi Pohjola (6)355 - 336
David Tiberg (7)- Helena Åman (8)336 - 368

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 6011256361
2Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4021413353
3Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4021386360
4Visa spelarens matcher Teresia Forsman 5021240348
5Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3031200333
6Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 2041083338
7Visa spelarens matcher David Tiberg 2041018323
8Visa spelarens matcher Helena Åman 204978329
9Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 006947321