Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-21 18:48
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Sonny Apoy (3)- Turid Petersson (2)389 - 386NER(L)aDDAREN(S)LAKT
Elisabet Bruzelius (1)- Karin Anderberg (5)400 - 318FlUSTEr
Jussi Pohjola (11)- Mikael Forss (4)328 - 346LATINER
Greger Nässén (7)- Helena Åman (8)344 - 337REALI(T)ET
Gerd Forss (9)- Anders Apoy (6)331 - 353FöRDUmM(A)
Louise Ottosson (15)- Maria Åslund (10)313 - 451SKrINNA LASTARE SOLkATT
Elsbeth Lönnroth (16)- Åsa Sjödin (14)214 - 371

Frirond:

Marianne Mattsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Elisabet Bruzelius 6011380356
2Visa spelarens matcher Turid Petersson 5021436361
3Visa spelarens matcher Sonny Apoy 5021246380
4Visa spelarens matcher Mikael Forss 5021234353
5Visa spelarens matcher Karin Anderberg 4031149347
6Visa spelarens matcher Anders Apoy 4031114362
7Visa spelarens matcher Greger Nässén 4031065345
8Visa spelarens matcher Helena Åman 3041377337
9Visa spelarens matcher Gerd Forss 3041162350
10Visa spelarens matcher Maria Åslund 3041159351
11Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 3041032335
12Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 204768317
13Visa spelarens matcher Erik Elvers 301743400
14Visa spelarens matcher Åsa Sjödin 205840319
15Visa spelarens matcher Louise Ottosson 105751312
16Visa spelarens matcher Elsbeth Lönnroth 006150237