Direktsändning

Katthjälparcupen 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-02-28 21:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Yann Moreau Bruun (1)- Anita Marmell (6)439 - 275
Jonathan Ljungberg (2)- Julia Jacobsson (5)422 - 361
Ludvig Lindström (9)- Caitlin Mooney (3)208 - 328
Rita Åkesson (4)- Sofia Karlsson (8)414 - 314

Ej spelat:

Isabelle Wikar

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 7002009441
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 6011623389
3Visa spelarens matcher Caitlin Mooney 5021516358
4Visa spelarens matcher Rita Åkesson 4031147362
5Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 3041214349
6Visa spelarens matcher Anita Marmell 204953325
7Visa spelarens matcher Robert Ryning 204726291
8Visa spelarens matcher Sofia Karlsson 105883312
9Visa spelarens matcher Ludvig Lindström 105665288
10Visa spelarens matcher Isabelle Wikar 003-64164