Direktsändning

Öschöttamästerskapet 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-03-21 19:45
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Peter Barklund (7)- Jessica Käll (6)212 - 348
Malin Ståhlner (2)- Tommy Vaske (3)403 - 345(T)IDSRESAI(N)TONErA
Björn Ericson (1)- Per Persson (4)392 - 268vATTRAD

Frirond:

Bengt Schmeling

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Björn Ericson 6001732428
2Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 5011527396
3Visa spelarens matcher Tommy Vaske 3031240348
4Visa spelarens matcher Per Persson 3031140344
5Visa spelarens matcher Bengt Schmeling 2041033309
6Visa spelarens matcher Jessica Käll 2041031322
7Visa spelarens matcher Peter Barklund 006547247