Direktsändning

EQUINOX CUP 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-03-21 20:01
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 8 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Gunnar Andersson (1)- Johan Rönnblom (2)404 - 360SLINTERHANDSET
Marja Takala (4)- Zakarias Jonsson (3)362 - 396TOEINGSDaLTeRS ORIENTS
Greger Nässén (7)- Todd Webster (5)304 - 394TAILINGPoUTING
David Tiberg (8)- Anna Andersson (6)240 - 383PREsENT(S)

 Ställning efter rond 8 av 8 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 8001984447
2Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 6021803416
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 5031259370
4Visa spelarens matcher Marja Takala 5031182351
5Visa spelarens matcher Todd Webster 4041143379
6Visa spelarens matcher Anna Andersson 206901345
7Visa spelarens matcher Greger Nässén 107913340
8Visa spelarens matcher David Tiberg 107417273