Direktsändning

Göteborg Open 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-04-26 19:17
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 12 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Ström (1)- Roland Olsson (9)429 - 313AbSTRUS (U)NITARIe
Alexander Sandström (2)- Åke Qvarfordt (15)396 - 276SIdENSK(O)
Jonathan Ljungberg (3)- Elisabet Claezon (13)406 - 317SLINGRa
Paul Eberhardsson (5)- Henrik Johansson (6)396 - 330SKENbAR
Mattias Persson (7)- Alexandra Svanteson 21005 (8)333 - 377AN(A)lGESI ThINNER
Björn Ericson (4)- Teresia Forsman (12)388 - 250OSlAGEN
Anders Apoy (11)- Björn Jansson (10)316 - 328
Thim Svensson (21)- Monica Ringheim (16)329 - 407sKINGRADIKtERA
Tommy Vaske (23)- Gustaf Gimstedt (14)361 - 374ToLERAN(S)PRImTAL
Svante Berg (18)- Pia Mattsson (17)414 - 347ORdNINg
Matilda Ekman (24)- Maria Åslund (19)398 - 398SYNDAReTeNTERA
Åsa Florholm (22)- Anita Mansnerus (20)451 - 351DIsKETT

Ej spelat:

Tord Eriksson
Sonny Apoy

 Ställning efter rond 12 av 12 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Ström 11012841400
2Visa spelarens matcher Alexander Sandström 9032689390
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 9032583394
4Visa spelarens matcher Björn Ericson 7052376372
5Visa spelarens matcher Paul Eberhardsson 7052321385
6Visa spelarens matcher Henrik Johansson 7052286353
7Visa spelarens matcher Mattias Persson 7052126336
8Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 21005 7052101365
9Visa spelarens matcher Roland Olsson 7052099386
10Visa spelarens matcher Björn Jansson 7051762374
11Visa spelarens matcher Anders Apoy 6062072360
12Visa spelarens matcher Teresia Forsman 6061865347
13Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 6061499315
14Visa spelarens matcher Gustaf Gimstedt 6061466347
15Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 6061398343
16Visa spelarens matcher Monica Ringheim 6061332351
17Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5071725354
18Visa spelarens matcher Svante Berg 5071162331
19Visa spelarens matcher Maria Åslund 4171396365
20Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4081232345
21Visa spelarens matcher Thim Svensson 4081219331
22Visa spelarens matcher Åsa Florholm 4081184323
23Visa spelarens matcher Tommy Vaske 3091211353
24Visa spelarens matcher Matilda Ekman 219898324
25Visa spelarens matcher Tord Eriksson 304937357
26Visa spelarens matcher Sonny Apoy 205902338