Direktsändning

Orangeri 2011  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-09-03 20:39
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (3)- Måns Eriksson (1)371 - 405
Gunnar Andersson (5)- Martin Bender (2)308 - 424
Marie Jonsson (6)- Johannes Åman Pohjola (4)346 - 352
Håkan Nord (10)- James Reimdal (12)374 - 337
Johan Rönnblom (11)- Ida Nord (9)342 - 368
Per Adamsson (14)- Sebastian Ågren (7)294 - 407
Turid Petersson (16)- Fredrik Hansson (8)329 - 486
Claes von Hofsten (18)- David Lundin (13)260 - 338
Gerd Forss (15)- Anna Jansson (17)343 - 316
Anita Mansnerus (19)- Mikael Brenning (20)358 - 375

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Måns Eriksson 6011766385
2Visa spelarens matcher Martin Bender 6011357361
3Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 5021413358
4Visa spelarens matcher Johannes Åman Pohjola 5021231366
5Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 4031259371
6Visa spelarens matcher Marie Jonsson 4031191333
7Visa spelarens matcher Sebastian Ågren 4031178342
8Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 4031140382
9Visa spelarens matcher Ida Nord 4031016352
10Visa spelarens matcher Håkan Nord 403916340
11Visa spelarens matcher Johan Rönnblom 3041360344
12Visa spelarens matcher James Reimdal 3041264367
13Visa spelarens matcher David Lundin 3041034355
14Visa spelarens matcher Per Adamsson 304914336
15Visa spelarens matcher Gerd Forss 304784331
16Visa spelarens matcher Turid Petersson 205788330
17Visa spelarens matcher Anna Jansson 205651345
18Visa spelarens matcher Claes von Hofsten 205626322
19Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 205500322
20Visa spelarens matcher Mikael Brenning 106611316