Direktsändning

Jernrikes Cup 20015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-05-23 18:46
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Mikael Ström (1)- Helena Bertilsson (9)418 - 291
Henrik Johansson (5)- James Reimdal (2)349 - 377
Jussi Pohjola (6)- Monica Ringheim (4)316 - 376
Helena Åman (10)- Jonathan Ljungberg (3)312 - 501
Kajsa Bråting (13)- Turid Petersson (8)348 - 377
Gerd Fors (16)- Anita Mansnerus (7)254 - 403
Mikael Fors (11)- David Tiberg (15)106 - 256
Therese Wessling (19)- Christian Andrén (17)300 - 298
Marianne Mattsson (18)- Anders Lindén (14)319 - 464

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Ström 7001906389
2Visa spelarens matcher James Reimdal 6011698414
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 5021659448
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021210342
5Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4031688369
6Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 4031285334
7Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4031111324
8Visa spelarens matcher Turid Petersson 4031105356
9Visa spelarens matcher Helena Bertilsson 4031088334
10Visa spelarens matcher Helena Åman 3041064343
11Visa spelarens matcher Mikael Fors 3041015354
12Visa spelarens matcher Jan Johansson 2041011325
13Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 2041000321
14Visa spelarens matcher Anders Lindén 204973334
15Visa spelarens matcher David Tiberg 304950305
16Visa spelarens matcher Gerd Fors 204928328
17Visa spelarens matcher Christian Andrén 105689323
18Visa spelarens matcher Marianne Mattsson 105513304
19Visa spelarens matcher Therese Wessling 105387264