Direktsändning

Nationaldagsscrabble 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-06-06 18:21
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Zakarias Jonsson (1)- Thim Svensson (6)379 - 389
Per Persson (7)- Gerd Forss (2)301 - 398
Emma Ekman (5)- James Reimdal (3)382 - 381
Mikael Ström (4)- Tommy Vaske (11)474 - 271
Nils Berner (9)- Maria Åslund (12)381 - 292
Anita Mansnerus (10)- Jenny Eriksson (13)360 - 354

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Zakarias Jonsson 6011898424
2Visa spelarens matcher Gerd Forss 5021360364
3Visa spelarens matcher James Reimdal 3031673396
4Visa spelarens matcher Mikael Ström 4031209375
5Visa spelarens matcher Emma Ekman 4031147352
6Visa spelarens matcher Thim Svensson 3031085329
7Visa spelarens matcher Per Persson 4031069336
8Visa spelarens matcher Jessica Käll 303979350
9Visa spelarens matcher Nils Berner 303917340
10Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 304950346
11Visa spelarens matcher Tommy Vaske 204788318
12Visa spelarens matcher Maria Åslund 105873327
13Visa spelarens matcher Jenny Eriksson 105816319