Direktsändning

Sommarlyckan 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-07-18 19:37
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Henrik Johansson (3)- Mikael Ström (1)361 - 310SkALERI
Jonathan Ljungberg (2)- Roland Olsson (5)398 - 332FÖRsPELJÄGAR(L)IV
Åke Qvarfordt (7)- Pia Mattsson (6)395 - 354MEDHAVD
Julia Jacobsson (9)- Matilda Ekman (8)374 - 365ElAKING

Frirond:

Yann Moreau Bruun

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Mikael Ström 5021440393
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4021409409
3Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4021098368
4Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 3031411408
5Visa spelarens matcher Roland Olsson 4031354378
6Visa spelarens matcher Pia Mattsson 2041168359
7Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 204967350
8Visa spelarens matcher Matilda Ekman 204802330
9Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 204788330