Direktsändning

Sommar-OSIS 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-07-25 18:18
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Johansson (7)- Yann Moreau Bruun (3)352 - 340(G)RADNINg
Johan Berner (4)- Jonathan Ljungberg (2)350 - 367VATTRADfRIKAST
Inger Wingård (1)- Thim Svensson (9)350 - 290AStEROI(D)
Alexandra Svanteson 9997142857142857 (6)- Åke Qvarfordt (11)380 - 336NaRKOMA(N)ELRItSA
Anita Marmell (12)- Malin Ståhlner (5)280 - 363
Roland Olsson (8)- Julia Jacobsson (10)502 - 246PIAStER (G)RUNDSyN

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Inger Wingård 6011717398
2Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 6011357419
3Visa spelarens matcher Yann Moreau Bruun 5021461396
4Visa spelarens matcher Johan Berner 4031355378
5Visa spelarens matcher Malin Ståhlner 4031001349
6Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 9997142857142857 4031000357
7Visa spelarens matcher Erik Johansson 403732344
8Visa spelarens matcher Roland Olsson 3041268420
9Visa spelarens matcher Thim Svensson 3041039350
10Visa spelarens matcher Julia Jacobsson 205509313
11Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 106752339
12Visa spelarens matcher Anita Marmell 007409265