Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2011-09-17 19:17
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Ann-Kristin Hokkanen (3)- Maria Ellfolk (1)323 - 427
Anna Jansson (4)- Erik Elvers (5)286 - 323
Stefan Sjöblom (9)- Gerd Forss (6)362 - 356
Maria Åslund (8)- Anders Skjäl (2)341 - 378
Pia Sjöblom (10)- Anita Mansnerus (7)274 - 422

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk 6011705411
2Visa spelarens matcher Anders Skjäl 502980373
3Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4031240357
4Visa spelarens matcher Anna Jansson 4031153357
5Visa spelarens matcher Erik Elvers 4031075350
6Visa spelarens matcher Gerd Forss 4031061356
7Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 3041034344
8Visa spelarens matcher Maria Åslund 304914328
9Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 205671309
10Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 007666313