Direktsändning

KRÄFT(GÅ)NG  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-08-15 19:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Tord Eriksson (4)- Alexandra Svanteson 16351428571428569 (1)345 - 308SmITARE
Henrik Johansson (2)- Jonathan Ljungberg (3)386 - 359ReSO(N)ERATURlI(S)TA
Åke Qvarfordt (9)- Turid Petersson (7)315 - 418FRISeRATUrNERA
Roland Olsson (6)- Anders Apoy (8)358 - 312

Frirond:

Pia Mattsson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 16351428571428569 6011635385
2Visa spelarens matcher Henrik Johansson 4021394375
3Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 4031234394
4Visa spelarens matcher Tord Eriksson 3031218345
5Visa spelarens matcher Pia Mattsson 3031201349
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 3031148346
7Visa spelarens matcher Turid Petersson 303973348
8Visa spelarens matcher Anders Apoy 105867287
9Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 105808298