Direktsändning

ABC CUP Solna  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-10-03 18:02
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Helena Åman (3)- Anssi Munz (1)305 - 307DRäKTIg
Mikael Brenning (5)- Kajsa Bråting (2)324 - 292
Emil Jacobsson (4)- Daniel Andersson (8)343 - 298
Bodil Normark (6)- Leo Sandbladh (11)309 - 302*GASTAre
Åsa Arrhèn (12)- Åsa Florholm (7)276 - 359
Eugenia Ringheim (10)- Hanna Wallenbro (9)265 - 292

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anssi Munz 5011238346
2Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 4021271340
3Visa spelarens matcher Helena Åman 4021217351
4Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 4021194350
5Visa spelarens matcher Mikael Brenning 4021107360
6Visa spelarens matcher Bodil Normark 402687319
7Visa spelarens matcher Åsa Florholm 3031029357
8Visa spelarens matcher Daniel Andersson 303867318
9Visa spelarens matcher Hanna Wallenbro 204514309
10Visa spelarens matcher Eugenia Ringheim 105653281
11Visa spelarens matcher Leo Sandbladh 105623304
12Visa spelarens matcher Åsa Arrhèn 105400290