Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-11-07 18:28
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Anders Skjäl (3)- Maria Ellfolk-Lasén (1)269 - 410(K)AMOmILL BESTyRA
Erik Elvers (2)- Monica Ringheim (7)359 - 311
Ann-Kristin Hokkanen (5)- Mikael Nyberg (9)369 - 379kLORERATORNADo
Mikael Forss (8)- Gerd Forss (10)358 - 325ONAnERA*kRAMLIN(G)
Pia Sjöblom (11)- Anita Mansnerus (6)316 - 320K(A)STReRA

Frirond:

Anna Andersson

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Maria Ellfolk-Lasén 5011533376
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 4021521368
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5021482370
4Visa spelarens matcher Anna Andersson 4021241362
5Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4031120348
6Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 303990344
7Visa spelarens matcher Monica Ringheim 3041097344
8Visa spelarens matcher Mikael Forss 304989348
9Visa spelarens matcher Mikael Nyberg 204874322
10Visa spelarens matcher Gerd Forss 204838331
11Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 006808312