Direktsändning

V(ÄTT)ERKAMP 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-11-21 19:17
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jessica Käll (4)- Bibban Häll (7)361 - 259
Roland Olsson (2)- Pia Mattsson (1)366 - 388GONORREO(B)EvISAD
Turid Petersson (6)- Anders Apoy (3)369 - 365GATStEN LIVlINA

Frirond:

Anders Brandén

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Pia Mattsson 5011347373
2Visa spelarens matcher Roland Olsson 4021467380
3Visa spelarens matcher Anders Apoy 4021397378
4Visa spelarens matcher Jessica Käll 3031233340
5Visa spelarens matcher Anders Brandén 3031193362
6Visa spelarens matcher Turid Petersson 2041060338
7Visa spelarens matcher Bibban Häll 006554266