Direktsändning

Nyårscupen 2015  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2015-12-31 21:12
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Roland Olsson (6)- Henrik Johansson (1)473 - 351A(D)rESSAT KLANDeR
Åke Qvarfordt (2)- Alexandra Svanteson 1293 (3)354 - 339LIfTARESNAtTER(I)
Rose-Marie Eriksson (5)- Tord Eriksson (7)347 - 349
Pia Mattsson (8)- Kristina Granström (9)402 - 305*GASTErA

Frirond:

Jonathan Ljungberg

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Henrik Johansson 5021457409
2Visa spelarens matcher Åke Qvarfordt 402996348
3Visa spelarens matcher Alexandra Svanteson 1293 4031293364
4Visa spelarens matcher Jonathan Ljungberg 3031223362
5Visa spelarens matcher Rose-Marie Eriksson 3031119353
6Visa spelarens matcher Roland Olsson 3031102382
7Visa spelarens matcher Tord Eriksson 3031088353
8Visa spelarens matcher Pia Mattsson 2041294365
9Visa spelarens matcher Kristina Granström 105863322