Direktsändning

AZER Cup  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-04-02 17:36
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Jussi Pohjola (3)- Emma Ekman (2)246 - 400
Emil Jacobsson (6)- Kajsa Bråting (5)408 - 310aStERIS(K)
Karin Anderberg (10)- Gunnar Andersson (1)361 - 505FrEDLIGANDRAGA LÖST(A)gEN HOSP(I)TAL
Monica Ringheim (4)- David Tiberg (7)397 - 326HELSIdAGUDATRO
Stefan Diös (8)- Helena Åman (11)277 - 427TANGeRA
Åsa Florholm (12)- Anna Andersson (9)338 - 350kNATTER

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gunnar Andersson 5021365382
2Visa spelarens matcher Emma Ekman 5021288377
3Visa spelarens matcher Jussi Pohjola 5021250351
4Visa spelarens matcher Monica Ringheim 5021247366
5Visa spelarens matcher Kajsa Bråting 4031343345
6Visa spelarens matcher Emil Jacobsson 4031033358
7Visa spelarens matcher David Tiberg 3041023321
8Visa spelarens matcher Stefan Diös 304942323
9Visa spelarens matcher Anna Andersson 304932342
10Visa spelarens matcher Karin Anderberg 205832329
11Visa spelarens matcher Helena Åman 205664322
12Visa spelarens matcher Åsa Florholm 106683308