Direktsändning

SM 2017  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-04-10 16:54
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 7 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Erik Elvers (2)- Ann-Kristin Hokkanen (4)379 - 371kuRSARE
Bobbi Holmström (8)- Gerd Forss (1)317 - 464RENLO(S)Ta (K)ISTBREv
Anders Skjäl (3)- Anita Mansnerus (6)401 - 341(S)PLITtER ISOmERI
Pia Sjöblom (7)- Mikael Forss (5)364 - 327T(O)LERANt TEXTARe
Cindy Åkerlund (11)- Thrise Johnsson (12)271 - 290
Mikaela Sallmén (14)- Otto Forss (10)350 - 356*PLÅGeRi
Stefan Sjöblom (9)- Monica Envall (13)414 - 286TENdERA

 Ställning efter rond 7 av 7 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Gerd Forss 6011698388
2Visa spelarens matcher Erik Elvers 6011545371
3Visa spelarens matcher Anders Skjäl 5021428379
4Visa spelarens matcher Ann-Kristin Hokkanen 4031591367
5Visa spelarens matcher Mikael Forss 4031476362
6Visa spelarens matcher Anita Mansnerus 4031121345
7Visa spelarens matcher Pia Sjöblom 403940334
8Visa spelarens matcher Bobbi Holmström 403813315
9Visa spelarens matcher Stefan Sjöblom 304965325
10Visa spelarens matcher Otto Forss 304823334
11Visa spelarens matcher Cindy Åkerlund 205731291
12Visa spelarens matcher Thrise Johnsson 205540253
13Visa spelarens matcher Monica Envall 205484294
14Visa spelarens matcher Mikaela Sallmén 007546280