Direktsändning

AFTER WORK  
Just nu: Turneringen är avslutadUppdaterat 2016-05-23 22:52
Kontakten med tävlingsdatorn verkar ha brutits

Rond 6 - avslutad - spelarnas placering inom parentes
Fredrik Hansson (4)- Anna Andersson (1)326 - 331
Karin Anderberg (2)- Daniel Pettersson (5)414 - 358STäNDER TIDSAxE(L)
Elisabet Claezon (6)- Monica Ringheim (7)341 - 338
David Tiberg (9)- Åsa Florholm (8)297 - 296

Frirond:

Turid Pettersson

 Ställning efter rond 6 av 6 VOFPJSnitt
1Visa spelarens matcher Anna Andersson 6001332385
2Visa spelarens matcher Karin Anderberg 5011290395
3Visa spelarens matcher Turid Pettersson 3021284381
4Visa spelarens matcher Fredrik Hansson 3031149355
5Visa spelarens matcher Daniel Pettersson 2031092345
6Visa spelarens matcher Elisabet Claezon 203680319
7Visa spelarens matcher Monica Ringheim 104906313
8Visa spelarens matcher Åsa Florholm 104883330
9Visa spelarens matcher David Tiberg 104484266